واحد گشت تهران

Project Description

شماره تماس ۲۴ ساعته

09121345530

آدرس سایت واحد گشت تهران

tehranvahedgasht.ir

واحد گشت تهران از شرکت‌های زیر مجموعه شرکت واحد اتوبوسرانی تهران است که وظیفه تامین اتوبوس‌های دربستی درون شهری را برای شهروندان تهرانی به عهده دارد. سرویس‌های این شرکت به دلیل آنکه از اتوبوس‌های شرکت واحد به عنوان اجرای تشکیل دهنده ناوگان خود استفاده می‌کند.توانسته است از لحاظ قیمت نظر مشتریان را به خود جلب کند. سرویس‌های اقتصادی این شرکت علاوه بر فیمت‌های پایین از کیفیت بسیار خوبی نیز بهره مند هستند.

در طول سالیان، شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، وظیفه خود را به شرکت‌های خصوصی محول کرده است. با این رویه جدید شرکت‌های خصوصی زیادی سعی در ارائه خدمات مشابه دارند. اما در این بین فقط تعداد کمی از این شرکت‌ها تواتسته‌اند خدمات با کیفتی ارائه دهند و رضایت شهروندان را جلی نمایند.

شرکت دربستی کاران پایتخت از جمله این شرکت های خوشنام و باکیفیت است. دربستی کاران پایتخت توانسته است به خوبی خدمات واحد گشت را به مشتریان خود ارائه دهد و جای خالی شرکت واحد اتوبوسرانی را در زمینه اجاره اتوبوس دریستی پر کند.

کلیه پرسنل دربستی کاران پایتخت به گونه‌ای انتخاب شدند که از استاندارهای بالای اخلاقی و حرفه ای بهره مند باشند. رعایت حسن رفتار و خوش اخلاقی، رعایت نکات ایمنی هنگام رانندگی و برخورداری از ظاهر آراسته از جمله  پارامترهایی که رانندگان اتوبوس‌های شرکت دربستی کاران پابتخت موظف به رعایت آن ها هستند. علاوه بر استانداردهای پرسنلی سطح بالا، استانداردهای بسیار سخت گیرانه‌ای در مورد اتوبوس‌ها مورد  توجه قرار می‌گیرند. اتوبوس‌های شرکت دربستی کاران پایتخت از سیستم‌های تغلیق مدرن بهره‌مند هستد که باعث راحتی مسافران می‌شود. علاوه بر این کیفیت فضای داخل کابین و کیفیت صندلی‌ها همیشه در بالاترین صطح ممکن نگه داشته می شود.

 سیستم تهویه مطبوع اتوبوس‌های دربستی کاران پایتخت به گونه‌ای طراحی شده تا مطبوع ترین هوا را به صورت خودکار برای سرنشیانن داخل اتوبوس به ارمعان آورد. این اتوبوس‌ها از سیستم‌های فوق پیشترفته با فناوری نانو ذرات استفاده می‌کنند که علاوه بر تهویه هوا باعث پالایش ذرات و گرد و غبار از هوای داخل اتوبوس می‌شوند.

تکنولوژی‌های استفاده شده در این پروژه:

html5 css3 js bootstrap

Project Details
Category

بلاگ

Tags
اجاره اتوبوس دربستی
Previous
Next