لایوگرافی

Project Description

شماره تماس

09226707413

آدرس سایت لایوگرافی

https://livography.com

لایوگرافی در ابتدا کار خود را با ارائه خدمات پخش زنده اینترنتی شروع کرد. تیم لایوگرافی به پشتوانه تجربه‌ای که در زمینه پخش زنده اینترنتی داشت توانست پخش زنده اینترنتی بسیاری از همایش ها را بر روی پلتفرم‌های مختلف انتشار محتوا به عهده بگیرد. این تیم از معدود تیم هایی است که می‌تواند خدمات پخش لایو اینستاگرام را از خروجی دوربین‌های حرفه‌ای و حتی سوییج تصویربرداری به عهده بگیرد

خدمات عکاسی و تصویربرداری از همایش ها و استارت آپ ها

به مرور زمان لایوگرافی خدمات جدیدی را نیز به فهرست خدمات خود اضافه کرده است. از جمله این خدمات می توان به عکاسی، تصویربرداری و ساخت تیزر تبلیغاتی از رویداد ها و استارت آپ ها اشاره کرد. لایوگرافی خدمت متفاوتی نیز ارائه می‌کند که شامل ساخت کلیپ پشت صحنه و مستند ساری فرآیند اجرای یک رویداد یا همایش است.

بسیاری از شرکت‌های مدرن و استارت‌آپ ها دوست دارند که برای شبکه های اجتماعی خود محتوای تصویری و ویدئویی خلاقانه ایجاد کنند تا بتوانند با انتشار آنها در شبکه های اجتماعی خود، اعتبار برند خود را افزایش دهند. لایوگرافی برای رفع این نیاز ایده های بسیار خلاقانه و تیم بسیار حرفه‌ای در اختیار دارد. تیم لایوگرافی با حضور در محیط شرکت و استارت آپ شما تیزرهای جذابی تهیه می‌کند که روحیه و اصالت تیم شما را به مخاطبان نشان می‌دهد. انتشار این کلیپ‌ها در شبکه‌های اجتماعی باعث غریبگی زدایی و ایجاد حس آشنایی بین شما و مشتریان بالقوه شما می‌شود.

تکنولوژی‌های استفاده شده در این پروژه:

html5 css3 js bootstrap

Project Details
Category

آلبوم کار, بلاگ, شرکتی

Tags
لایو اینستاگرام
Previous
Next